Elérhetőségek

Nagykállói Általános Iskola
4320 Nagykálló,
Szabadság tér 5-8.

Intézményvezető:
Dubász Éva

Telefon/Fax: (42) 563-000
E-mail: nkallo.alt.i@gmail.com
Fenntartó: Nyíregyházi Tankerületi Központ


Képek
009 014 017 kep_7

2019. május 20-24-ig zajlott iskolánkban a Sulihét programsorozat, amelynek központi témája az egészséges életmód volt.  Ezzel a témával kapcsolatos versenyek és programok tarkították rendezvénysorozatunkat. A hetet tanítás nélküli munkanappal zártuk, amelyen csapatvetélkedőt és tűzharc bajnokságot rendeztünk tanulóink számára.

Eredmények:

Gyümölcs-és müzlievő verseny:

5. évfolyam:

I. helyezett Tugya Titanilla 5.c
II. helyezett Csonka Regina 5.b
III. helyezett Ésik Alexandra 5.b

 

6. évfolyam:

I. helyezett Kiss Ádám 6.a
II. helyezett Tóth Miklós 6.a
III. helyezett Matirkó Róbert 6.c

 

7. évfolyam:

I. helyezett Plajos Zsolt 7.b
II. helyezett Csányi Márton 7.c
III. helyezett Dáni Róbert 7.c

 

8. évfolyam:

I. helyezett Matirkó Zoltán 8.b
II. helyezett Sőrés Gábor 8.b

 

Maradj talpon!

Eredmények:

I. helyezett Bandur Anna 8.b
II. helyezett Simon Sámuel Torda 5.c
III. helyezett Palicz Fanni 5.a

 

Aszfaltrajzverseny:

Eredmények:

I. helyezett Molnár Gréta, Szabó Zoé, Csicsák Réka, Balogh Zsófia 5.a
I. helyezett Csonka Regina, Ésik Alexandra, Kovács Gabriella, Szabó Imola, Szabó Lili 5.b
II. helyezett Kiss Eszter, Molnár Viktória 6a.és 6.b
II. helyezett Boros Villő, Jaczina Bálint, Szabó Martin, Vislóczki Hanna 5.c
III. helyezett Gáspár Bianka és Rafael Dzsenifer 6.c és 5.c
III. helyezett Balogh Ramóna, Dáni Róbert, Szilágyi Julianna, Váradi Annamária Ramóna 7.c

 

Kötélhúzó verseny:

5. évfolyam:

I. helyezett 5.a
II. helyezett 5.c
III. helyezett 5.b

 

6. évfolyam:

I. helyezett 6.b
II. helyezett 6.a
III. helyezett 6.c

 

7. évfolyam:

I. helyezett 7.a
II. helyezett 7.b
III. helyezett 7.c

 

8. évfolyam:

I. helyezett 8.b
II. helyezett 8.a

 

Pontdobó verseny:

5. évfolyam:

I. helyezett Trella Eszter
II. helyezett Matrikó Roland és Tóth Sebestyén
III. helyezett Baranyi Vanda

 

6. évfolyam:

I. helyezett Farkas Zsombor
II. helyezett Matirkó Róbert
III. helyezett Ács Tamás

 

7. évfolyam:

I. helyezett Takács Gábor
II. helyezett Ónodi Milán
III. helyezett Csányi Márton

 

8. évfolyam:

I. helyezett Szitás Miklós
II. helyezett Vass István
III. helyezett Matirkó Zoltán

 

Tollaslabda verseny (páros verseny):

5-6. évfolyam:

I. helyezett Trella Eszter-Simon Sámuel Torda
II. helyezett Császári Gréta-Éberhardt-Tar Csenge Tünde
III. helyezett Horváth Eszter-Mészáros Jázmin

 

7-8. évfolyam:

I. helyezett Kovács Flóra-Vislóczki Gréta
II. helyezett Balogh Milán-Csuka Milán
III. helyezett Tisza Bernadett-Zsoldos Tímea

 

Pingpong verseny:

5. évfolyam:

I. helyezett Tóth Ádám
II. helyezett Drotár Tamás
III. helyezett Jaczina Bálint

 

6. évfolyam:

I. helyezett Matirkó Róbert
II. helyezett Pintye Sándor
III. helyezett Nagy Roland

 

7. évfolyam:

I. helyezett Takács Gábor
II. helyezett Vincze Attila
III. helyezett Plajos Zsolt

 

8. évfolyam:

I. helyezett Pintye György Dominik
II. helyezett Rézműves Zoltán
III. helyezett Kiss Máté

 

Papírrepülő-hajtogató verseny:

I. helyezett Szilágyi Alexandra Hédi 5.a
II. helyezett Hallgató Sándor Mihály 5.b
III. helyezett Molnár Viktória 6.b

 

Kerékpáros vetélkedő:

I. helyezett Osikóczki Nándor 6.b
II. helyezett Csányi Márton 7.c
III. helyezett Bodnár László 6.b

 

Helytörténeti vetélkedő 5-6. évfolyam(páros verseny):

I. helyezett Mitró Anna és Trella Eszter 5.c
II. helyezett Adi Máté és Osikóczki Nándor 6.b
III. helyezett Molnár Enikő és Szabó Maja Laura 6.b

 

Gyermeknapi versenyek:

Tűzharc bajnokság:

5-6. évfolyam:

I. helyezett 6.a
II. helyezett 6.b
III. helyezett 6.c

 

7-8.évfolyam:

I. helyezett 8.b
II. helyezett 7.b
III. helyezett 8.a

 

Csapatvetélkedők:

5-6. évfolyam:

I. helyezett 6.a
II. helyezett 6.b
III. helyezett 5.c

 

7-8. évfolyam:

I. helyezett 8.b
II. helyezett 7.a
III. helyezett 7.b