2019. május 20-24-ig zajlott iskolánkban a Sulihét programsorozat, amelynek központi témája az egészséges életmód volt. Ezzel a témával kapcsolatos versenyek és programok tarkították rendezvénysorozatunkat. A hetet tanítás nélküli munkanappal zártuk, amelyen csapatvetélkedőt és tűzharc bajnokságot rendeztünk tanulóink számára.
Eredmények:
Gyümölcs-és müzlievő verseny:
5. évfolyam:
I. helyezett | Tugya Titanilla | 5.c |
II. helyezett | Csonka Regina | 5.b |
III. helyezett | Ésik Alexandra | 5.b |
6. évfolyam:
I. helyezett | Kiss Ádám | 6.a |
II. helyezett | Tóth Miklós | 6.a |
III. helyezett | Matirkó Róbert | 6.c |
7. évfolyam:
I. helyezett | Plajos Zsolt | 7.b |
II. helyezett | Csányi Márton | 7.c |
III. helyezett | Dáni Róbert | 7.c |
8. évfolyam:
I. helyezett | Matirkó Zoltán | 8.b |
II. helyezett | Sőrés Gábor | 8.b |
Maradj talpon!
Eredmények:
I. helyezett | Bandur Anna | 8.b |
II. helyezett | Simon Sámuel Torda | 5.c |
III. helyezett | Palicz Fanni | 5.a |
Aszfaltrajzverseny:
Eredmények:
I. helyezett | Molnár Gréta, Szabó Zoé, Csicsák Réka, Balogh Zsófia | 5.a |
I. helyezett | Csonka Regina, Ésik Alexandra, Kovács Gabriella, Szabó Imola, Szabó Lili | 5.b |
II. helyezett | Kiss Eszter, Molnár Viktória | 6a.és 6.b |
II. helyezett | Boros Villő, Jaczina Bálint, Szabó Martin, Vislóczki Hanna | 5.c |
III. helyezett | Gáspár Bianka és Rafael Dzsenifer | 6.c és 5.c |
III. helyezett | Balogh Ramóna, Dáni Róbert, Szilágyi Julianna, Váradi Annamária Ramóna | 7.c |
Kötélhúzó verseny:
5. évfolyam:
I. helyezett | 5.a |
II. helyezett | 5.c |
III. helyezett | 5.b |
6. évfolyam:
I. helyezett | 6.b |
II. helyezett | 6.a |
III. helyezett | 6.c |
7. évfolyam:
I. helyezett | 7.a |
II. helyezett | 7.b |
III. helyezett | 7.c |
8. évfolyam:
I. helyezett | 8.b |
II. helyezett | 8.a |
Pontdobó verseny:
5. évfolyam:
I. helyezett | Trella Eszter |
II. helyezett | Matrikó Roland és Tóth Sebestyén |
III. helyezett | Baranyi Vanda |
6. évfolyam:
I. helyezett | Farkas Zsombor |
II. helyezett | Matirkó Róbert |
III. helyezett | Ács Tamás |
7. évfolyam:
I. helyezett | Takács Gábor |
II. helyezett | Ónodi Milán |
III. helyezett | Csányi Márton |
8. évfolyam:
I. helyezett | Szitás Miklós |
II. helyezett | Vass István |
III. helyezett | Matirkó Zoltán |
Tollaslabda verseny (páros verseny):
5-6. évfolyam:
I. helyezett | Trella Eszter-Simon Sámuel Torda |
II. helyezett | Császári Gréta-Éberhardt-Tar Csenge Tünde |
III. helyezett | Horváth Eszter-Mészáros Jázmin |
7-8. évfolyam:
I. helyezett | Kovács Flóra-Vislóczki Gréta |
II. helyezett | Balogh Milán-Csuka Milán |
III. helyezett | Tisza Bernadett-Zsoldos Tímea |
Pingpong verseny:
5. évfolyam:
I. helyezett | Tóth Ádám |
II. helyezett | Drotár Tamás |
III. helyezett | Jaczina Bálint |
6. évfolyam:
I. helyezett | Matirkó Róbert |
II. helyezett | Pintye Sándor |
III. helyezett | Nagy Roland |
7. évfolyam:
I. helyezett | Takács Gábor |
II. helyezett | Vincze Attila |
III. helyezett | Plajos Zsolt |
8. évfolyam:
I. helyezett | Pintye György Dominik |
II. helyezett | Rézműves Zoltán |
III. helyezett | Kiss Máté |
Papírrepülő-hajtogató verseny:
I. helyezett | Szilágyi Alexandra Hédi 5.a |
II. helyezett | Hallgató Sándor Mihály 5.b |
III. helyezett | Molnár Viktória 6.b |
Kerékpáros vetélkedő:
I. helyezett | Osikóczki Nándor 6.b |
II. helyezett | Csányi Márton 7.c |
III. helyezett | Bodnár László 6.b |
Helytörténeti vetélkedő 5-6. évfolyam(páros verseny):
I. helyezett | Mitró Anna és Trella Eszter 5.c |
II. helyezett | Adi Máté és Osikóczki Nándor 6.b |
III. helyezett | Molnár Enikő és Szabó Maja Laura 6.b |
Gyermeknapi versenyek:
Tűzharc bajnokság:
5-6. évfolyam:
I. helyezett | 6.a |
II. helyezett | 6.b |
III. helyezett | 6.c |
7-8.évfolyam:
I. helyezett | 8.b |
II. helyezett | 7.b |
III. helyezett | 8.a |
Csapatvetélkedők:
5-6. évfolyam:
I. helyezett | 6.a |
II. helyezett | 6.b |
III. helyezett | 5.c |
7-8. évfolyam:
I. helyezett | 8.b |
II. helyezett | 7.a |
III. helyezett | 7.b |