Elérhetőségek

Nagykállói Általános Iskola
4320 Nagykálló,
Szabadság tér 5-8.

Intézményvezető:
Dubász Éva

Telefon/Fax: (42) 563-000
E-mail: nkallo.alt.i@gmail.com
Fenntartó: Nyíregyházi Tankerületi Központ


Képek
009 014 017 kep_7

Évek óta szép eredményeket érnek el iskolánk alsós tanulói a Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskolában megrendezésre kerülő „KULCS A TUDÁSHOZ” MEGYEI SZÖVEGÉRTÉSI VERSENY-en. Így történt ez ebben a tanévben is. A 2. b osztályos BURJÁN ESZTER és felkészítő nevelője, Gyallainé Vass Zsuzsanna is meghívót kaptak a május 9-én tartott díjátadásra. Vidám hangulatú ünnepség keretében hirdették ki évfolyamonként az eredményeket és adták át a jutalmakat. Eszter az előkelő 2. helyezést érte el a nagyszámú és ügyes mezőnyben. Gratulálunk ehhez a kiváló teljesítményhez!

Juhos Ákos, Zilahy Bálint 1.a és Krausz Nóra 3.c osztályos tanulóink is eredményesen szerepeltek. Büszkék vagyunk rájuk!